Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık otomobillerini yayınlamak sebebiyle kurulmuştur.
Sitemizde sadece 12 farklı şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
Sitemizin tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize kaliteli hizmet vermek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her otoyu sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve vip otoları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir zayiattan sitemiz sorumlu olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- müşteri hizmetlerini ara Aracınızın yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Aracınızın görselleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz web sitesini ziyaret edin detaylar ışığında sitemize yerleştirilir.
4-Aracınızın inceleyin görseli üzerine firma adı ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle incele iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu aracılığıyla aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu zamanda sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize yollayacağınız araç görseli ve detayları ile ilgili bütün sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz yalnızca araç firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} siteye eklenir.
11.Ödemenizi gönderince kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *